Wyzwanie Pisarskie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tematy wyzwań

4 posters

Go down

Tematy wyzwań Empty Tematy wyzwań

Post by Amti Tue Mar 30, 2021 6:43 pm

Hej,

Ja chciałąm poruszyć kwestie tematów wyzwań? Czy będziemy je jakoś wymyślać na zmianę, albo coś, czy macie już z góry przygotowaną listę? I czy zawsze będą w tym schemacie jak teraz "gdzie/o czym"? Smile

Amti

Posts : 10
Join date : 2021-03-15

Back to top Go down

Tematy wyzwań Empty Re: Tematy wyzwań

Post by Bea Wed Apr 07, 2021 7:10 pm

Hej,

Korzystamy z generatora wyzwań, który automatycznie tworzy hasła w takim właśnie schemacie. Jeśli chcecie, możemy korzystać też z innych schematów, np. dana z góry konwencja czy protagonista. Żeby nie było nudno, planujemy czasem wrzucić inne kryteria w ten generator. Jeżeli ktoś chciałby wrzucić własne wyzwanie, prosimy o konsultację z nami adminami, pewnie się zgodzimy bez problemu Smile Można pisać tutaj w tym temacie.
Bea
Bea
Admin

Posts : 25
Join date : 2021-03-10

https://wyzwanie-pisarskie.forumieren.de

Back to top Go down

Tematy wyzwań Empty Re: Tematy wyzwań

Post by Magda Skowron Sun Apr 11, 2021 9:23 pm

Ja mam trochę za dużo wolnego czasu, także chętnie pobawiłabym się takim generatorem żeby pisać i ćwiczyć więcej Very Happy Gdzie można znaleźć takie cudeńko?

Magda Skowron

Posts : 23
Join date : 2021-03-16

Back to top Go down

Tematy wyzwań Empty Re: Tematy wyzwań

Post by Requ Sun Apr 18, 2021 12:08 pm

Hejka, bardzo przepraszam za długą nieobecność, ale tzw. Życie mnie trochę stratowało. Smile
Obecnie wrzucam wyzwania z tego generatora:

https://writingexercises.co.uk/plotgenerator.php

Ale przeglądałem też inne które np. wybierają gatunek albo jakieś inne elementy. Pomyślałem, że możemy zrobić kilka z tego, a jak nam się znudzi, to wybiorę inny. Chyba, że już wam się znudziło i mam szukać czegoś innego? Smile
(Aha, do wyzwań wybieram zakładki SETTING i THEME)
Requ
Requ

Posts : 13
Join date : 2021-03-15

Magda Skowron likes this post

Back to top Go down

Tematy wyzwań Empty Re: Tematy wyzwań

Post by Magda Skowron Sun Apr 18, 2021 4:45 pm

Hej! Smile Dzięki wielkie za linka! Stronka jest super, także jak dla mnie to śmiało mozemy z niej dalej korzystać Very Happy

Magda Skowron

Posts : 23
Join date : 2021-03-16

Back to top Go down

Tematy wyzwań Empty Re: Tematy wyzwań

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum